Z brodą czy bez niej – preferencje kobiet

Kwota razy słyszałeś to zdanie w obecnych czasach? Upewnij się, że nie byli para, zważywszy, że twarz rzeczywiście stał się znacznie powszechne. Za pomocą brody nie jest coś istniejących i również został użyty długich wcześniej aby chronić skórę przed słońcem, a także reakcje alergiczne. Ale styl korzystania z nich pochodzi nie od bardzo dawna.

Rozpoczęła się kilka lat temu z wspieranie styl ikon męskiej elegancji, takich jak David Beckham, a także Johnny Depp. Dzisiaj jest identyfikowany z urody, a także projekt, wraz z ich urok urządzenia, ponieważ może być używany na wiele sposobów. Nadal istnieje wiele wątpliwości co je i także jednym z największych jest opinia kobiet. Jeśli można prosić dziewczynę tylko co wskaźnik do golenia prawidłowo, będzie ona najprawdopodobniej odpowiedzieć: „nie!” Chcesz wiedzieć, dlaczego? Badania wykonane przez Uniwersytet Nowej Południowej Walii, odpowiesz: tylko 27 proc. pań za powierzchnie gładkie, gładko ogolony. Okazuje się, że konturowanie twarzy kwadratowej jest istotnym procesem.

Z brodą Ci do twarzy

Badania zakończył się setki kobiet, a także były ujawnił Zdjęcia facetów na fazy wzrostu, brody, ponieważ gładką twarz aż do pełnej brody, broda „wykonując”, jak również różnych innych etapów. Ostatni etap, pełna broda, został wybrany przez większość pań jako jeden z najbardziej atrakcyjnych. Brody do punktu widzenia kobiet, Wyświetlono dojrzałości, a także męskości. Jest tylko to, co różni się od facetów. Tarcie broda dodatkowo wyzwala doświadczeń w skórę kobiet, które wydają się cieszyć, jako stwierdzające, że człowiek jest niesamowicie gorąco i uroczy. Oto kilka sugestii, które mogą Ci zmienić swój umysł, jeśli kultu kobiet za brodę tanie bilety.

Propozycja na lato: brody może dostarczyć Państwu do 90% energii słonecznej obrony, opierając się na wymiar. Ponadto strony pokryte twarz dostać jedną trzecią mniej w porównaniu do bezpośredniej ekspozycji na promienie UV. Tylko ile czasu możesz inwestować, aby codzienne cięcia? Pomnożyć przez wszystkie dni miesiąca, jak również zobaczyć, które są godziny szopy. Z podejmowania używać brody, wykończenia, po tygodniu wystarczy. Brody sprawi, że najbardziej renomowanych mężczyzna i również jest to element agresywności, a także członek, który oni ci mają. Badania przeprowadzone przez zupełnie nowy na południe Walia, mówi, że zaledwie 27% panie wolą gładkie, gładko ogolony twarze.

Czy broda może być praktyczna?

Astmatyków, dyżur: włosy mogą być pomocne stop kurzu a także inne rzeczy, które wywołują reakcje alergiczne przejdź do nosa, zapobiegając przybyciu do płuc. Ponieważ w lewo na twarzy wzrostu, można zaprojektować wybranej metody. Wąsy, kozia bródka, zarośnięty, pełną brodę i innych wiele opcji, aby zmienić oblicze każdego dnia i aby ustawić oddzielnie, Kiedy chcesz. Wybierz najlepszych styl, który pasuje do Ciebie, razem ze świetnych ubrań i Świetne włosy tak dobrze, jak jesteś w połowie drogi do sukcesu z kobietami. Po raz kolejny, jest zgodny z Golden sugestia: kochać, nie brodę.

Brodę, że bałagan z futra, jak również liczne inne ludzkiego ciała, zawiera talk. To kwestia argument, dobrze zdefiniowanych wyborów i nawet kampanie dla lub w stosunku do określonego stylu. Istnieje możliwość wyboru wśród kobiet? Długie odszedł w czasie, kiedy styl broda została wywołana dla. Myślicieli w przypływie i również połączenia i tenis kierownictwo i broda. Niektóre badania rzeczywiście studiowali temat, ale nie osiągną porozumienia, ponieważ zależy to zgodnie z kultury i społecznej minutę. W Anglii, o wiele bardziej udane, Nowej Zelandii są Ogolone, a także ma brazylijski badania stwierdzające, że tutaj właśnie to, co lubią najbardziej jest zarośnięty.

Co kobiety sądzą o męskim zaroście na twarzy?

Jeszcze są Panie, które wydają się mieć dużo bardziej wyraźne Referencje jak również prawie wszyscy rozpoznają odpowiedź szybko to, co lubią dodatkowe. To dodatkowo umożliwia zrozumieć określone dyspozycje, jeśli oddzielanie kobiety prawo do grup. Na przykład wiele pań wywiadu, którzy preferują mężczyźni bez brody ma ponad trzy dekady. Indywidualnych zainteresowań i lokalizacji działalności informatyki podobnie wpływ na usposobienie.

Najważniejsze jest to że preferencji we wszystkim i również nie jest możliwe określenie czy panie albo kochać, albo lekceważy broda: w dzisiejszych czasach, punkty widokowe są podzielone, zmieniając preferencje i wydaje się, że dokładnie jakie sprawy są różne inne cechy chłopca: broda kończy jest istotne tylko w początkowym efekt wizualny.

Korzystanie z brody nie jest coś bieżącego i był używany w długich temu aby chronić skórę przed światłem słonecznym i reakcje alergiczne. Tarcie broda dodatkowo tworzy uczucia w skórze kobiety, które wydają się korzystać, twierdząc, że facet jest bardzo sexy i wciągająca. Gdy ponownie, jest zgodny z Golden sugestia: kochać, nie brodę. Dawno już minęły w czasie, kiedy styl broda została wywołana dla. Wiele samic wywiadu, którzy preferują mężczyźni bez brody ma w porównaniu do lat 30.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *