Metody powiększania penisa

metody powiększania penisaJakiś czas chirurgiczne dostępne są różne techniki męskiego akcesorium i produkty są inni nie chirurgiczne. Pigułki i płyny są powszechnie dostępne w Internecie. Ponadto istnieje wiele stron internetowych, których podstawową działalnością jest rozdać porady męskiego akcesorium. Poniżej przedstawiono niektóre z popularnych penisa rozszerzenia produktów i technik:

Chirurgia

Jednak zwiększenie rozmiaru penisa poprzez zabieg chirurgiczny jest opcja, większość lekarzy odżegnuje się od procedury, jeżeli nie dotyczy konkretnej choroby takie jak mikropenisa i choroby Peyroniego. Ponadto większość mężczyzn zdecydować się na nie chirurgiczne techniki ze względu na obawy potencjalnych zagrożeń, takich jak trwałej utraty funkcji seksualnych.

Ćwiczenia

To ćwiczenie techniki zwanej jelqing jest bardzo popularne. Powiedział, że technika naturalnie powiększyć prącia poprzez pobudzanie krążenia krwi. Jelqing również powiedział, że korzenie arabskich. Technika często porównywany do dojenia, ponieważ obejmuje powtarzające się dół uderzeń penisa. Ekspertów, choć uznając to jako bezpieczniejsze, oddalił jelqing ponieważ ma nie biologicznych podstaw lub badania, które go obsługują.

Rozciąganie

Rozciąganie polega na dodaniu trochę wagi do penisa ciągnąć ono w dół w celu zwiększenia jego długość. Badania wykazały, że można pomyślnie dodać około pół cala długości prącia człowieka, jeśli odbywa się w długim okresie czasu.

Pompy próżniowe zwężenie i prącia pompy

Zwężenie próżniowe pompy są wykorzystywane do celów medycznych w leczeniu zaburzeń erekcji. Działają one poprzez rysunek krew do prącia poprzez wytworzenie podciśnienia. Badania miały mieszane wyniki, a niektóre twierdząc, że długotrwałe stosowanie pompy próżniowe można wzrost długości prącia do pewnego stopnia, podczas gdy inni twierdząc, że męskość przez pompy próżniowe jest bardzo mało prawdopodobne. Jednak użytkownicy są zadowoleni, ponieważ pompy próżniowe mają tendencję, aby penis wydają się większe, choć jest to tylko psychologicznych.

Plastry

Powiększanie penisa plastry są ładowane z hormonów i innych substancji chemicznych, które zwiększają krew przepływu w penisa. Są one znane do męski popęd płciowy, jak również wywoływać i utrzymać wzwód mężczyzny. Jednak robią nic, aby wielkość prącia w perspektywie długoterminowej.

Pigułki i żele

Pigułki na powiększanie penisa i płyny normalnie mieć ten sam profil. Zawierają one, hormonów, witamin, aminokwasów i zioła. Choć badania na tych produktów jest ograniczona, klienci zgłaszali bardzo zadowalające wyniki. Te tabletki i żele poprawiają libido mężczyzny i zwiększa krew przepływu w penisa do ten punkt od posiadanie większych erekcję niż człowiek normalnie doświadczeń. Jednakże FDA wyodrębniła zioło, yohimbe, który powiedział, że szkodliwe skutki uboczne. Jeśli chcesz poznać jeden z najskuteczniejszych produktów na rynku, który powiększa penisa to kliknij tutaj.

Czy bezpieczne jest powiększenie penisa?

Powiększanie penisa jest bezpieczne praktyki w zależności od wybranych metod. Ćwiczenia mogą powodować szkody, jeśli przesadził. Pigułki są znane do pracy dobrze, ale powinno być na poszukiwania ziół, które są uważane za szkodliwe. Do tej pory pompy próżniowe tylko dać psychiczne złudzenie, który, choć bezużyteczny pod względem męskiego akcesorium, jest bezcenne w zwiększaniu zaufania mężczyzny. W sumie istnieje wiele szarlatanów tam. Istnieją tabletki, które działają, ale nie są zbyt popularne ze względu na ograniczoną liczbę badań.

Korzyści z większego penisa

Powiększenie penisa ma szereg korzyści, które obejmują:

  • Leczenie stanów chorobowych, takich jak mikropenisa i choroba Peyroniego
  • Zwiększenie zaufania człowieka pod względem sprawności seksualnej
  • Jak pozbyć się problemów psychologicznych i niepewność, takich jak wydajność lęk
  • Zwiększenie funkcja prącia; zarówno w moczu, jak i seksualnej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *